XB8TQ - oficiln dealer XRAY
Diskusní fórum XRAY XB8  HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

XB 808 spec 2011

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Nastavení auta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Žampach

PříspěvekZaslal: 10.2.2011 18:20    Předmět: XB 808 spec 2011 Citovat

Konečně byl vidět nový XRay, prohlížel jsem si sice jenom fotky na firemních stránkách, ale i z těch je jasně vidět, že krok zpátky může být i krokem vpřed. Tím jsem myslel staronové řešení nápravových diferenciálů. Konečně na to v Trenčíně přišli, že původně použité řešení u XB8 bylo podstatně lepší, než u 808, kde slabě dimenzovaná ložiska na hrušce odcházela jak na běžícím páse a následkem toho i domečky a v horším případě i převody. Tolik z vlastní zkušenosti. Lepší vyvážení podvozku a nová geometrie snad přispějí ke zklidnění na trati protože v porovnání s Mugenem, nebo novým Kyoshem je XRay pořád poměrně nervózní. Poslední poznámka na závěr. V honbě za co nejlepším chlazením motoru se z dříve elegantních buggin stávají čtyřkolé obludy s boulí vepředu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vojtass77

PříspěvekZaslal: 4.12.2011 12:35    Předmět: Citovat

Ahoj,potřeboval bych prosim poradit,stavím XB8 spec 2011,a zarazila mě vule na ramenech i když tam dám přiložené vymezovací podložky pořád mam na rameni podelně 2-3mm vuli a to jak na přední tak na zádní náprávě,tak nevim jestli je to normalní nebo jsem někde udělal chybu,pokusil jsem se to vymezit podložkami navíc ,ale to už zase nechodilo rameno volně,pokud s tím máte někdo zkušenost děkuju pěně za radu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Nastavení auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: