XB8TQ - oficiln dealer XRAY
Diskusní fórum XRAY XB8  HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tojice u Nepomuk

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Víte o nějakém závodě, pozvěte nás naněj! Máte nějaké zážitky ze závodů? Řekněte to ostatním.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbila se vám dráha v Tojicích?
ano
100%
 100%  [ 2 ]
ne
0%
 0%  [ 0 ]
ne je moc velká
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: 18.8.2008 14:49    Předmět: Tojice u Nepomuk Citovat

Chtěl jsem poděkovat,
pořadatelům z Tojice za velikou snahu pořádat závod i přes nepřízeň počasí. Bylo mi velice líto, že jsem si mohl odjet pouze jednu rozjížďku na trati, která nemá skoro v Čechách konkurenci. Musím říci, že jsem netušil, že v tak malé vísce se dá postavit, tak pěkná a velká dráha. Doufám, že pořadatelé a závodníci nezahořknou a znovu se tam sejdeme.

S pozdravem Š
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Víte o nějakém závodě, pozvěte nás naněj! Máte nějaké zážitky ze závodů? Řekněte to ostatním. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: