XB8TQ - oficiln dealer XRAY
Diskusní fórum XRAY XB8  HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

werks racing
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Výrobky WERKS Racing
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David Kukla

PříspěvekZaslal: 28.7.2007 20:14    Předmět: Citovat

jjjjj napsal:
Mám jeden protech doma. Je novej, ale jezdit ho nehodlám. Made in Japan jsem tam nenašel, asi ses přehlíd, je tam Thajwan.

Tad je odkaz na Enigmu XS a když se trochu začteš tak duhej odstavec to tam píše.. Wink

http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?kategorie=105&zbozi=1030
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjjjj

PříspěvekZaslal: 29.7.2007 10:16    Předmět: Citovat

Jednoduchá odpověď, nikdo z mocných na MČR to sem nedováží. Ty jsi ještě nepoznal zákulisní pravidla? MČR má pár lidí, kdo prodává věci - nepustí mezi sebe nikoho jinýho. To zn.: GRP, RB, Proline, Mugen, Xray a pár dalších. Takže, Werks se tam nemůže dostat, chápeš? Dováží to Štěpán Šilhavý, MČR nejezdí ani nemá výsostné právo na MČR něco prodávat, takže to tam nejedou. Zaběhnul jsem zrovna novej tříkanál, je docela dravej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Kukla

PříspěvekZaslal: 1.8.2007 20:23    Předmět: Citovat

jjjjj napsal:
Jednoduchá odpověď, nikdo z mocných na MČR to sem nedováží. Ty jsi ještě nepoznal zákulisní pravidla? MČR má pár lidí, kdo prodává věci - nepustí mezi sebe nikoho jinýho. To zn.: GRP, RB, Proline, Mugen, Xray a pár dalších. Takže, Werks se tam nemůže dostat, chápeš? Dováží to Štěpán Šilhavý, MČR nejezdí ani nemá výsostné právo na MČR něco prodávat, takže to tam nejedou. Zaběhnul jsem zrovna novej tříkanál, je docela dravej.

To je pěkná blbost..!!ale zase máš pravdu v tom že tam ty věci jsou tak rozjetý že žádnej nebude zkoušet neozkoušenou zančku motoru..Ale pravej opak je Falco kterej přišel odněkud a tedkon ho má spousta lidí..Ale zase Bayer s nim jezdí výsledky..Ty kdybys jezdil s werksem na špici v prvních 5 tak ti řikám že si to koupí strašně moc lídí..Jde je o tu prezentaci a lidi uvidí že ti to jede, že je to spolehlivé, že se s tim dá daleko dostat (to je ale jenom o rukou, ale někteří lidé si to myslí).. Wink
jjjjj

PříspěvekZaslal: 3.8.2007 21:04    Předmět: Citovat

No jo, jenže nejsme mezi prvníma 5. Jezdí to jen naše parta, protože jsme jich pár z Ameriky dovezli. Je to dobrý a nám to stačí. Já mám na zítřek do Boleslavi připravenej novej tříkanál Werks. Nahoře nic moc ale od spoda jde okamžitě. Je tam jen jedna krátká rovinka, takže by mohl bejt dobrej. Je to motor " za pár kaček" ale zvuk má docela brutální. Uvidíme
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Kukla

PříspěvekZaslal: 6.8.2007 14:00    Předmět: Citovat

jjjjj napsal:
No jo, jenže nejsme mezi prvníma 5. Jezdí to jen naše parta, protože jsme jich pár z Ameriky dovezli. Je to dobrý a nám to stačí. Já mám na zítřek do Boleslavi připravenej novej tříkanál Werks. Nahoře nic moc ale od spoda jde okamžitě. Je tam jen jedna krátká rovinka, takže by mohl bejt dobrej. Je to motor " za pár kaček" ale zvuk má docela brutální. Uvidíme

Wink

Naposledy upravil David Kukla dne 9.8.2007 10:11, celkově upraveno 1 krát.
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: 6.8.2007 16:04    Předmět: Citovat

Musí svědomitě říci, že ten sedmikanál od werksu se rozjel jako blázen. Pokud někdo bude chtít může si ho otestovat na nějakých příštích závodech. mám ho na tuningovém loži od xray, tak není problém ho na xb8 přehodit.
Š Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David Kukla

PříspěvekZaslal: 15.8.2007 18:19    Předmět: Citovat

admin napsal:
Musí svědomitě říci, že ten sedmikanál od werksu se rozjel jako blázen. Pokud někdo bude chtít může si ho otestovat na nějakých příštích závodech. mám ho na tuningovém loži od xray, tak není problém ho na xb8 přehodit.
Š Razz

Koukal jsem jede vám to fakt suprově.. Wink Very Happy
Pietro

PříspěvekZaslal: 14.12.2007 01:02    Předmět: Werks_zkušenosti Citovat

Ahoj.

Myslím, že už můžu shrnout mé první dojmy z motoru Werks (7 kanál).
Celkem jsem s ním odjel 3 závody MČR a 1 vítězný Czech Open.
A v příští sezóně nebudu měnit.

Motor si drží vynikající kompresi, po ránu bychom ho bez nahřátí fénem nenastartovali. Během dne ho jen mírně dolaďuje, přesně tak, jak jsme byli zvyklí u předešlého motoru. Od záběhu motoru používám stále stejnou svíčku - RB Turbo 6. Spotřeba paliva je klasická - cca 8 min. A teplotu si držíme na cca 110°C i méně.

Upřímně mohu říci, že motor dle souzení po 4 závodech ničím nezaostává za ostatními motory, které používá česká špička v MČR a které jsem doposud vyzkoušel.

Možná má i něco navrch ...
Zaujalo mne zejména zpracování vnitřních částí motoru (např. klikové hřídele a vložky) - http://www.xb8.cz/index.php?do=read&whatCatID=39
Černá hlava motoru se stříbrnými okraji působí originálně (hodí se k černým ALU dílům XRAY) a na celkovém vnějším provedení jsem jen těžko hledal chybu.
Cena je také více než zajímavá.

Úspěchy na mnoha prestižních závodech v USA jsou dalším důkazem kvality motorů Werks. Josh Wheeler (týmová jednička XRAY v USA), ale např. i Jeremy Kortz, s tímto motorem prohání nejedno světové eso.

SUMA SUMÁRUM - bez jakýchkoli obav na motor Werks vsadím i v roce 2008 a budu doufat, že dříve či později se bude moci s obdobnými zkušenostmi podělit i někdo další Very Happy ...

MINI RC klub Benešov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pietro

PříspěvekZaslal: 26.4.2008 13:15    Předmět: Werks_zkušenosti Citovat

Tak mám aktuálně vyjeto necelých 10l paliva.
Svíčku jsme pro jistotu dali novou, neboť jsem měl 1 várku nekvalitního paliva.

Motor zcela v pohodě, komprese stále neskutečná, to jsem u jiných motorů opravdu nezažil Exclamation
Minulý víkend jsem na 1.MČR ve Slavkově zajel 3.místo Very Happy .

Takže upřímně maximální spokojenost.

MINI RC klub Benešov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra XRAY XB8 -> Výrobky WERKS Racing Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: